4 Yorum

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans

Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans

Yönetim ve organizasyon yüksek lisans programının temel amacı, gerek özel teşebbüsler gerekse kamu kurum ve kuruluşlarında, çağdaş işletmeciliğin gerçekleştirilmesi için nitelikli yönetici yetiştirmektir. Bu programdan mezun olan öğrenciler, yönetim ve organizasyon konularında bilgi sahibi olacak, bu bilgiyi yorumlama ve gerekli analizleri yaparak işletmenin daha üstün performans göstermesine katkıda bulunacak niteliklere sahip olurlar. Ülkemizde son yıllarda çağdaşlaşma konusunda atılan emin adımlar doğrultusunda, nitelikli yöneticlere düşen görev de artmıştır. Bu nedenle kuruluşlar profesyonel kişileri kadrosunda yönetici yapmaktadır. Bu noktada da işin eğitimini almış kişiler ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle yönetim ve organizasyon yüksek lisans programından uzaktan eğtim modeli ile istifade edip, dilediğiniz kariyere ulaşmanız çok da zor olamayacaktır.

Uzaktan Eğitim Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. seda diyor ki:

  Merhaba;

  Kamu yönetimi mezunuyum. özel bir şirkette üst düzey yönetici asistanlığı görevi yapmaktayım. Uzaktan yönetim ve organizasyon lisans üstü eğitiminizle ilgileniyorum. Şartlar, başvuru zamanı vs yönlendirebilirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar…

 2. gaye diyor ki:

  işletme mezunuyum ve alesten 72 aldım yönetim organizasyon uzerine uzaktan yuksek lisansa baslamsk istiyorum, lütfen koşullarıni bildirir misiniz? tesekkurler.

 3. abdullah diyor ki:

  yönetim ve organizasyon bölümünde lisans üstü eğitim almak için böyle eğitim verbilme özelliği olan üniversitelerin şartları ücretleri nerede olduğunu bi ti türlü bulamadım benmi ulaşamadım anlamadım .bu hizmeti veren üniversiteleri şartlarıyla beraber daha anlaşılır şekilde yayınlarsanız seviniriz.

 4. nermin diyor ki:

  merhaba sayın yetkili.4yıllık işletme fakültesi mezunu çalışan memur alesde puan almış ve uzaktan eğitim yolla internet başında yükseklisans okumak istiyor ama hangi bölümler var bu alana işletme fakültesi mezunları için hangi bölümleriniz var?ve yönetim ve organizasyon yükseklisans bölümünüz açıldımı? 2) yönetim bilişim sistemleri yükseklisans bölümünüz açıldımı? 3)uzaktan eğitim yolla tüm alanlarınız nelerdir.4)sınavlar birebir samsuna gelipmi olacak detaylı bilgi rica ediyorum

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dokuz × 9 =