1 Yorum

Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans

Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans

Uzaktan Eğitim Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans programının temel amacı; işletmelerin bilişim alanlarında gösterdikleri faaliyetleri gerçekleştiren ve firma yada kurumun karar verme mekanizması için nitelikli bireyler yetiştirmektir. Program uzaktan eğitim modeli çerçevesinde yürütülebilir olup, bu programa kayıt yaptırmak için lisans diplomasına sahip olmak gerekliliği mevcuttur. Ülkemizin son yıllarda sanayi açısından büyük gelişmeler yaşaması sebebiyle, yönetim noktasında duyulan personel ihtiyacı da eskiye oranla artış göstermiştir. Bu sebeple sadece lisans diplomasına sahip bireylere nazaran, eğitimsel açıdan kendisini yetiştirmiş ve yüksek lisans yapmış bireyler iş bulma konusunda daha şanslı olmaktadırlar. Bu nedenle uzaktan eğitim modeli çerçevesinde yürütülen yüksek lisans programlarından, kendi bölümünüze ve kariyer hedefinize en uygun olan programı seçmek ve eğitimini almak yararınıza olacaktır. Bu sayede içerisinde bulunduğumuz işsizlik kıskacından da kurtularak hayalinizdeki işe kavuşabilmeniz mümkün olacaktır.

Uzaktan Eğitim Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. yönetim bilişim sistemleri diyor ki:

    universite sınavından sonra yonetim bilisim sistemleri tercih etmek istiyorum ve sonrasında bilgisayar mühendisliğinden yüksek lisans yapmak istiyorum. bilişim sistemlerinin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


7 × = yirmi sekiz