Yorum Yok

Yönetici Asistanlığı Sertifikası

Yönetici Asistanlığı Sertifikası

Yönetici Asistanlığı bölümü mezunları sekreterlik bölümlerine paralel bir şekilde yöneticilerin sadece işlerine odaklanmalarını sağlayacak çözümler üretmesinin yanında gerektiği zaman konulara müdahale edecek kadar düşüncesini ortaya koyabilen, fikir ve bilgi sahibi olması gerekir. Tüm bunları yöneticinin telkini olmadan yapan asistan mesleğinin gereklerini tam olarak yerine getiriyor demektir. Bunun da işinde terfi, prim yâda maaş zammı olarak kişiye dönmesi muhtemeldir.

Yönetici Asistanlığı bölümünde alacağınız zaman-stres yönetimi, toplantı-sunu tekniği dersleri aslında sizin yöneticilik mevkiisine hazırlayan derslerdendir. Bu tür yapılanmanın olduğu işyerlerinde kimse sonsuza kadar asistan kalmaz. Eğer gerçekten mesleğinin gereklerini tam anlamıyla yerine getiriyorsa kendi işyeri görmüyorsa bile başarılı insanı gören bir yer elbet çıkacaktır. Dememiz o ki yönetici asistanlığı yapın ama asla bunu mesleğiniz olarak görmeyin. Çünkü hepiniz yönetici adayısınız.
Bu sertifikayı uzaktan eğitimle alabileceğiniz okullar

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


8 × = sekiz