Yorum Yok

Temel İngilizce Sertifikası

Temel İngilizce Sertifikası

Bilgisayarın yaygınlaşması ve iletişimin kuvvetlenmesi ile birlikte ülkeler arasında ki uzaklık da kısalmıştır. Ülkeler arası; ticaret hacminin genişlemesi, yapılan ortaklıkların artışı ve siyasi politikalar globalleşmeyi de hızlandırmış bu durumda ortak bir dil kullanımını mecburi hale getirmiştir.

İngilizce bütün dünya ülkeleri içerisinde genel itibarıyla kendisini kabul ettirmiş bir dildir. Hal böyle olunca İngilizce bilgisi ithalat ihracat yapan firmalar için, çalıştıracakları elemanda ilk aranan nitelik arasına girmiştir. Bu nedenle İngilizce bilmek bireyler için keyfiyattan çıkmış bir zorunluluk haline gelmiştir.
İngilizce öğrenmek adına birçok seçenek bulunan ülkemizde, seçeneklerden bir tanesi de uzaktan eğitim modelidir. Temel İngilizce uzaktan eğitim programı sayesinde temel bazda İngilizce öğrenebilir ve sertifika sahibi olabilirsiniz.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


bir × 4 =