1 Yorum

Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans

Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans

Sağlık kurumları işletmeciliği ön lisans programı, gerek kamusal gerekse özel sektörde bulunan hastanelere yönetici yetiştirmeyi hedefler. Bu bölümü okuyacak kişide aranan en temel özellik, liderlik vasıflarının gelişmiş olmasıdır. Program dahilinde; bilgisayar, matematik gibi konuların yanı sıra, işletme, ekonomi, tıbbi sosyoloji gibi dersler görülmektedir.
Sağlık kurumları işletmeciliği ön lisans programı uzaktan eğitim şeklinde okunabilir. Mezun olan ve sertifikaya hak kazanmış kimseler, her türlü sağlık kuruluşunda, yönetici vasfıyla iş bulma imkanına sahiptirler. Mesleğin gerektirdiği temel koşul, insanlarla iletişimi kuvvetli olmak, vasfına sahip bir bireyseniz ve liderlik vasıflarına sahipseniz, bu programı uzaktan eğitim modeli çerçevesinde okuyabilir ve başarılı bir iş yaşamı sürebilirsiniz.

Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ön Lisans Programı Veren Üniversiteler

 

 

Bir önceki yazımız olan Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans başlıklı makalemizde elektronik bölümü, elektronik haberleşme teknolojisi bölümü ve elektronik teknolojisi iş alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. leydi demir diyor ki:

    sağlık kurumu işletmeciliğine kaç puanla kayıt yaptırılıyor uzaktan eğtim almak istersem? bilgi verirseniz savinirim.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


3 + = beş