4 Yorum

Polis Akademisi Uzaktan Eğitim

Polis Akademisi Uzaktan Eğitim

Polis Akademisi Uzaktan Eğitim Merkezi ile polis olmanız mümkündür. Atatürk üniversitesinin web sitesinden Polis Akademisi Uzaktan Eğitim Merkezi için kayıt yaptırabilir, çeşitli branşlarda polis olmak için eğitim alabilirsiniz. Atatürk üniversitesinden ön kayıt yaptırıyor olmanız gerekmekte, kesin kayıtlara yine üniversite karar verecek. Kesin kayıtlar için boy şartı ve diğer şartları da yine üniversitenin açıkladığı şekilde yerine getiriyor olmak gerek. Bu bilgiler her kayıt dönemi değişebilmekte o nedenle burada yer vermiyoruz. Kayıt yaptıracağınız tarih de bilgilerin güncel olarak öğrenilmesi gerek o nedenle Atatürk üniversitesinden ya da vermiş olduğumuz iletişim merkezlerinden bu bilgiye ulaşmanız gerektiğini hatırlatıyoruz.

Polis olmak için artık örgün öğretim mecburiyeti yok. Uzaktan eğitim alarak da polis olmak için eğitim görebilirsiniz. Toplum refahını korumak, refahı sağlamak için kutsal mesleklerden biri olan polisliği tercih eden gençlerin Polis Akademisi Başkanlığı Uzaktan Eğitim Büro Amirliğine başvurması yeterlidir. Meslek seçiminizi yaptığınızda, polis olmak için son derece kararlı hissediyorsanız polislik eğitimi için alternatifler arasında uzaktan öğretim programının da olduğunu bilmelisiniz. İletişim bilgileri ve bölümler hakkında bilgi sahibi olmak için size önemli bilgileri bu yazı da sunuyoruz.Polislik mesleğini icra etmek veya mesleğin içindeyken yükselmek için uzak öğrenim bölümlerine başvurabilir, eğitimle kariyerinizi destekleyebilirsiniz.

Polis Akademisi Uzaktan Eğitim Merkezi Lisans Tamamlama Programları

Güvenlik Bilimleri

Polis Akademisi Uzaktan Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Polis Akademisi Başkanlığı Uzaktan Eğitim Büro Amirliği
Necati Bey Caddesi No:108 Anıttepe / ANKARA
Telefon: 0.312.412.12. 99
Faks: 0.312.231.98.26
Adres2: Atatürk Üniversitesi / ERZURUM
Tel :0442 231 56 00     –    0442 231 56 01   –   0442 231 56 02

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. halil ibrahim işbilici diyor ki:

  Arkadaşlar polis olmak ülkemizde diğer vasıflı orta sınıf mesleklerle kıyaslandığı takdirde halen çok kolaydır sadece internetten geçmiş yılların mülakat sorularını ve bilim sınavı sorularını indirin ve iyi çalışın.Torpil ise hala var ama eskisi gibi çok yaygın değil sadece üst düzeylerde oluyor.

 2. humeyras diyor ki:

  polis akademisi basvuru şartları nelerdir

 3. aydan diyor ki:

  pmyo bıtırdıysen basvuru yapabılırsın ancak bu programa acıkögretım lısans tamamlamadan erzurum aturk unv. baglı .

 4. çiğdem diyor ki:

  ben 2 yılık mezunum nasıl başvurabilirim sadece 4 yılıklar veya lise mezunu olarak mı başvurucam bu konu da bilgilendirirseniz eyer sevinirim

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


+ 3 = dört