Yorum Yok

PIC Programlama Kursu

PIC Programlama Kursu

PIC eğitimi çevremizde çok sık gördüğümüz ve yoğun olarak kullandığımız bir çok elektronik makinenin tasarımını ve gerektiğinde onarımını yapan kişileri mesleğe hazırlar. Alarm sistemlerinden, sensörlere, değişik çalışma mekanizması olan zamanlayıcılara, florans sistemli lambalara, separatörlere ve daha birçok cihazı elektroniksel açıdan kurgulayan ve programlayan Plc sayesinde birçok kurum ve firmada iş bulabilmeniz mümkündür.

Plc programlama kursu uzaktan eğitim modeli çerçevesinde alabileceğiniz bir programdır. Program sonrasında sertifika sahibi olarak bilginizi belgelendirebilir, bu alanda uzmanlaşmanın temellerini atabilirsiniz. Üretim aşamasında kullanılan birçok elektronik aletin bu program sayesinde üretildiği ve tasarlandığı düşünüldüğünde Plc programlama mesleğinin önemi daha iyi kavranabilir hale gelecektir. Ayrıca teknik bazlı okullardan mezun olan birçok kişinin de bu sertifikayı cv’lerine eklemeleri yararlarına olacaktır.

Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


6 + altı =