2 Yorum

ODTÜ Uzaktan Eğitim Merkezi

ODTÜ Uzaktan Eğitim Merkezi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezinde bulacağınız programlarla, örgün olarak ODTÜ çatısı altında okumanın ayrıcalığını kaçırmamış olacak, eğitim için teknolojiden son derece istifade ediyor olacaksınız. Eğitim hayatına ODTÜ ile imza atmak, Orta Doğu Teknik Üniversitesi diploması ile iş hayatında yeni fırsatları yakalamak için Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezini düşünebilirsiniz. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile kariyerinizde yeni bir döneme girebilir, eğitim alanında daha donanımlı bir hale gelebilirsiniz.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi uzak öğrenim için de, örgün öğrenim için de tercih edilmesi gereken bir üniversite, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan hatta en iyi üniversitesi olan ODTÜ de uzaktan öğretim programları arasından yüksek lisans ve sertifika programları alternatiflerini değerlendirmeniz faydanıza olacaktır. Bölümlere ve iletişim bilgisine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Eğitim hayatınıza yön vermek için bu alternatifleri de değerlendirebileceğinizi bilmenizi istiyoruz. Uzaktan eğitim ile Orta Doğu Teknik Üniversitesinde edineceğiniz bilgiler ve alacağınız sertifika, diploma iş hayatında birçok kapıyı açacaktır. Bu konuda Orta Doğu Teknik Üniversitesi uzak öğrenim programları ile daha titiz, daha başarılı bir öğrenim hayatı ile elde edebileceğiniz birçok şey olacağını bilmelisiniz. Eğitiminizi lisansa tamamlamak, yüksek lisans ile akademik kariyerinizde adımlar atmak için Orta Doğu Teknik Üniversitesi en mantıklı seçimlerden biridir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sertifika Programları

  • Bilgi Teknolojileri (BTSP)
  • Sağlık Bilgi Sistemleri

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Rektörlük Zemin Kat
06800 Ankara – TÜRKİYE
Tel: +90 312 210 21 38
Faks: + 90 312 210 35 90
Sekreterlik
Tel: 210 21 38
Yazı İşleri ve Bilgi Edindirme Birimi
Tel: 210 21 39

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. tarık akgün diyor ki:

    **benim LYS puanım yok. YGS puanım var…ben UZAKTAN EĞİTİM olarak ODTÜ nün-elektrik-elektronik”eğitim LİSANS yada(önlisans)proğramından yararlanabilirmiyim…ayrıka bir kamu kuruluşunda çalışmam hasebiyle SINAVLAR-DERSE DEVAM .nasıl olur.FİYATI HAKKINDA BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ..yıllık ne kadardır..selamlar

  2. [...] Ortadoğu Teknik Üniversitesi [...]

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


− 6 = iki