Yorum Yok

Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim veren özel üniversitelerden bir diğeri de Okan Üniversitesidir. Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi bünyesinde uzaktan eğitim yüksek lisans, uzaktan eğitim sertifika programları ve kampüs içi örgün öğrencilere yönelik ortak dersler bulunmaktadır.

Uzaktan eğitim merkezi tarafından verilen ortak dersler şu şekildedir; Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, E-Ticaret, Vergi Hukuku ve İşletim Sistemleri dersleridir. Ortak dersler veren uzaktan eğitim merkezleri genelde Türk Dili ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi derslerini verirken, Okan Üniversitesi bu merkezlerden farklı olarak bazı meslek derslerini de bu uzaktan öğretim programlarına eklemiş.

Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Türkiye’de bir ilk olarak TÜSİAD ve İstanbul Kalkınma Ajansı ile işbirliği yapmış ve KOBİ’ler için çok kapsamlı bir eğitim programı başlatmıştır. Bu program çerçevesinde KOBİME adlı bir e-öğrenme platformu oluşturulmuş, bu platformda İstanbul’da bilişim alanında faaliyet gösteren işletmelerin bilgi teknolojileri alanında kendilerine fayda sağlayacak birçok eğitime ücretsiz erişebilmeleri amaçlanmıştır. Bu sayede bahsi geçen firmalar, uzaktan öğretim teknolojisi sayesinde kendi kurumsal gelişimlerine katkıda bulunabilme şansı elde ediyorlar. Bir kısmı da sosyal sorumluluk projesi sayılabilecek bu eğitim girişimi için Okan Üniversitesi’ni tebrik etmek gerekiyor.

Ek olarak www.kobime.com internet sitesi üzerinden bu program hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Site üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak programa internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları

Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sertifika Programları

  • İş Güvenliği Uzmanlığı
  • İş Yeri Hekimliği
  • www.kobime.com KOBİ’lere Sertifika Programı

Okan Üniversitesi İletişim Bilgileri

E-MBA Programı İçin
Telefon: 0212 212 65 26
İnternet Sitesi: http://enstitu.okan.edu.tr/node/378
Diğer Programlar İçin
Adres: Okan Üniversitesi Kadıköy Kampüsü, Uzunçayır Cad. No:4/A, 34722 Hasanpaşa-Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 325 48 18, Dahili: 161
E-posta: uzem@okan.edu.tr
İnternet Sitesi: http://uzem.okan.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


1 × = sekiz