Yorum Yok

Muhasebe Ve Yönetim Sertifikası

Muhasebe Ve Yönetim Sertifikası

Bu sertifika türü genelde kurumsallaşmış firmalarda yönetici pozisyonunda bulunan kişilerin başvurduğu ve oldukça yararlı bir programdır. Finansal bazda firmalarının geleceğe yönelik planlarının yapılması, mevcut stoklarının ve üretimin denetim mekanizması, yurt içi ve yurt dışı yapılacak iş ortaklıklarında firmanın menfaatine adımların doğru biçimde atılması ve nakit anlamında planlamalarının yapılması için oldukça yararlı bilgiler bulunduran bu program sayesinde daha uzman bir şekilde firmanızı yönetmeniz mümkün olacaktır.

Yönetici pozisyonunda bulunan kişilerin dışında, yönetici adayı olan kişilerin de bu program sayesinde hedefledikleri kariyere bir adım daha yaklaşacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Ayrıca firma sahipleri de bu programı alarak bünyelerinde çalışan yöneticileri denetleme açısından, faydalı bilgi birikimine sahip olacaklardır.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


9 − = üç