Yorum Yok

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Önlisans

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Önlisans

Bu programın amacı; kamu veya özel işletmelerin, muhasebe ve vergi konularında desteklenmesi, bürokratik noktalarda sorunlarının çözülmesi adına problem çözme ve girişimci bireyleri sektöre hazırlamaktır. Ders içerikleri de bu noktada paralellik gösteren bu bölüm uzaktan eğitim modeli ile okunabilmekte olup, kişinin kendisini geliştirmesi dahilinde kişiye iş bulma konusunda oldukça yararlı olacaktır.

Bu bölümü okumakta olan veyahut uzaktan eğitim çerçevesinde sertifika programına katılan bireylerin bilgisayarlı muhasebe dersine ayrı bir ilgi göstermesi gelecekte kariyerleri açısından oldukça önemlidir. Bu özellikte ki kişilerin iş bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaklardır. Ayrıca bu bölümü okumuş ve sertifika sahibi olmuş kimselerin Açık Öğretim Fakültesi’nde 3. sınıftan bölümlerine devam ederek lisans diploması alma hakları vardır.

Uzaktan Eğitim Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Ön Lisans programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans başlıklı makalemizde elektronik bölümü, elektronik haberleşme teknolojisi bölümü ve elektronik teknolojisi iş alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


− altı = 2