1 Yorum

Lojistik Önlisans

Lojistik Önlisans

Lojistik bölümü, her türlü üretim malzemesinin, temin edilebilmesi adına; nakliye, envarter ve depolama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi adına uzman kadroyu yetiştirmeyi hedefler. Bu alanda faaliyet gösterecek kişilerde aranılacak en temel özellik, zamanı iyi kullanabilme kabiliyetidir. Bunun yanı sıra, iş bağlantıları yapabilme, ürünün veya üretim malzemesini yol güzergahında takip etme gibi tanımlanabilir.
Lojistik ön lisans programı uzaktan eğitim şeklinde okunabilir, zaman ve güvenin en değerli olgular arasına girdiği iş dünyasında, mesleğinde kendisini yetiştirmiş bir lojistik uzmanına her zaman ihtiyaç vardır ve bu kişiler işsizlik sıkıntısı çekmeyeceklerdir. Firmaların ihtiyaç duyduğu her türlü envarteri sağlama görevini üstlenecek bu meslek grubu çalışanlarının profili, yakın zamanda tamamen bu bölüm mezunlarından oluşacak gibi görünüyor. Bu bölümün ön lisansını uzaktan eğitim programı ile okumanız mümkündür.

Uzaktan Eğitim Lojistik Ön Lisans Programı Veren Üniversiteler

 

Bir önceki yazımız olan Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans başlıklı makalemizde elektronik bölümü, elektronik haberleşme teknolojisi bölümü ve elektronik teknolojisi iş alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. gökhan diyor ki:

    lojistik ön lisanda okuyorum bunu 4 yıllığa tamamlama hakkım var mı

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


yedi + = 15