Yorum Yok

Kurumsal Kaynak Planlaması Uzmanlığı Sertifikası

Kurumsal Kaynak Planlaması Uzmanlığı Sertifikası

Kurumsallaşmış firmalarda çalışan, maddi ve üretimsel kaynak bakımından firmalarının planlamasını yapacak yöneticilerin almaları gereken bir program türüdür. Bilgi sistemleri projelerinin oluşturulması ve muhasebe sisteminin temel mekanizmasını oluşturmak adına oldukça yararlı olacak bu sertifika programı çerçevesinde firmalar geleceğe daha güvenilir adımlar atabilecek, dünyada gelişen olaylardan ve teknik bilgi açısından geri kalmalarını önleyebileceklerdir.

Kurumsal Kaynak Planlaması Uzmanlığı sertifika programı, uzaktan eğitim modeli ile alınabilir. Bu sayede firmalar bünyelerinde çalışan yöneticileri her geçen gün gittikçe globalleşen dünyaya entegre edebilir ve firmalarının güncel gelişmelerden geri kalmasını önleyebilir. Mali müşavirlerin de bu sertifika programı vasıtasıyla bilgi dağarcıklarını geliştirmeleri, kariyerleri açısından yararlı olacaktır.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


sekiz + = 16