2 Yorum

Kurumsal İletişim Yüksek Lisans

Kurumsal İletişim Yüksek Lisans

Kurumsal İletişim Yüksek Lisans programı, kurumsallaşmış firmalarda oluşan iletişim problemlerine yön verebilmek; yönetim, üretim ve pazarlama üçgeni arasında yer alarak irtibatı sağlamk aynı zamanda firmayı kurumsal bir marka haline getirmek için gereken nitelikli personeli yetiştirmeyi hedefler. Bu yüksek lisans programına başvuracak adayların ekonomi ile ilgili bir bölüm okumuş olmaları, mesleklerinde ilerlemeleri ve üst düzey bir firmada kariyer kapılarını sonuna dek aralayacaktır. Programı başarı ile tamamlayan öğrencilerin; firmaların büyüme analizlerini yapması, firmanın geleceği için projeler oluşturması ve firmadaki bütün işleyişe yön verebilmesi gibi nitelikler kazanacağı söylenebilir. Bu nedenle bu programı ekonomi ve yöneticilik alanında kariyer hedefleyen lisans mezunlarının kaçırmaması tavsiye edilir. Kurumsal iletişim yüksek lisans programı uzaktan eğitim modeli çerçevesinde okunabilmektedir.

Kurumsal iletişim uzaktan eğitim yüksek lisans veren üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans başlıklı makalemizde işletme mba, işletme mezunlarının yüksek lisans alanları ve işletme mezunu yüksek lisans bölümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. gaye diyor ki:

    kurumsal iletişim icin yuksek lisans kosullarini bildirir misiniz?

  2. Sibel Yıldız diyor ki:

    Kurumsal İletişi ve İnsan Kaynaklar üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum. İŞletme meznunyum. Ne zaman başvurmam lazım. Koşullar nelerdir? Bu tarz bilgileri gönderebilir misiniz?

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


7 − yedi =