1 Yorum

İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim

İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim

İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi 22 Ocak 2012 tarihinde resmi gazetede yayınlanan yönetmelikle kurulmuştur. (Yönetmelik için tıklayınız.) Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelere bağlı olarak eğitim – öğretim uygulamaları da zaman ve mekândan bağımsız olarak yürütülmeye başlandı. İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEMER), bilgiyi bireyler için daha ulaşılır hale getirmek, eğitimin kalitesini artırmak ve her kesimden bireye eğitimi götürmek amacıyla uzaktan öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

İşletme e-MBA tezli yüksek lisans programı 2012 – 2013 eğitim öğretim yılında merkez tarafından uzaktan eğitim teknolojisi ile verilmeye başlanmıştır. Şu an sadece uzaktan eğitim yüksek lisans e-MBA programı veren İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, lisans, ön lisans, lisans tamamlama ve lisansüstü programlarla kurs, seminer ve sertifika programlarını uzaktan eğitimle vermek için çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Bu da demek oluyor ki İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi ilerleyen zamanlara uzaktan eğitim faaliyetlerini farklı kulvarlarda yürütmeye devam edecektir.

İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Hakkında gelişmeler oldukça, buradan sizinle paylaşacağız.

İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları

İstanbul Kültür Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: E5 karayolu üzeri Bakırköy 34156 / İstanbul
Tel: 0 212 498 41 41
Fax: 0 212 498 43 06
Koordinatör: Yrd.Doç.Dr. Nazan ÇAĞLAR
Koordinatör tel: 0 212 498 44 15
e-posta: kultur@iku.edu.tr , uzemer@iku.edu.tr , ncaglar@iku.edu.tr
internet sitesi: http://www.iku.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. halil ibrahim işbilici diyor ki:

    Uzaktan eğitim sektörü dünyada hızla büyümektedir,ülkemiz de bu büyümeden nasibini alacaktır fakat sizlerden ricam kesinlikle bu işin cıvığını çıkartmamanızdır, bu gün özel üniversiteler maalesef sadece sertifika satan kazanmak için her yol mübah denilen bir çizgiye getirilmek istenmektedir, işte bu bebepten dolayı istihkam imkanı olmayacak bölümler açıp insanları hayal kırıklığına uğratmayın.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


üç × 7 =