Yorum Yok

İşletmecilik Sertifika Programı

İşletmecilik Sertifika Programı

İşletme ve işletmecilik bölümü günümüzde üniversitelerde en çok rağbet gören bölümlerindendir. İşletmecilik bölümü eğitimi hem kendi kurduğunuz yada kuracağınız işte hem de var olan işletmelerin pozisyonlarında size gereken birikimi sağlayacak yapıdadır.

Özellikle genç jenerasyonun bireysel girişimler yönünden hevesli olması işletmecilik bölümüne olan rağbeti artırmaktadır.
Ama burada şöyle önemli bir husus da bulunmaktadır. Gençlerin çoğunun kafasında bir kafe yada bar açma düşüncesi vardır ama bunların içinde hedefine ulaşacak olan gerçekten çok azdır.Bunun sebebi de gerekli mali gücü ellerinde bulunsalar bile  bu işe uygun finansal eğitimi almamaları ve halkla ilişkiler konusunu insanlarla iyi ilişkiler kurmaktan ibaret sanmalarıdır.
Bu noktada işletmecilik eğitimi alan kimseler muhasebe, temel hukuk, sosyoloji gibi derslerle içten gelen girişimcilik yönlerini sağlam temellere oturtabilirler. Ya da var olan işletmelerde aranan seçkin bir birey olarak sektörde kendilerini kanıtlamaları kolaylaşır.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar;

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dört − 4 =