Yorum Yok

İş Yaşamı ve Hukuku Sertifikası

İş Yaşamı ve Hukuku Sertifikası

İş yaşamı ve hukuku hangi ölçekte olursa olsun firma sahibi kişiler tarafından bilinmesi ve uygulanması gereken bir konudur. Öyle ki mevcut hukuk düzenimize aykırı bir faaliyette bulunmak halinde, büyük zarara uğranılmasını engellemek, ticaretle uğraşan herkesin “iş hukukunu” bilmesinden geçmektedir. İş hukukunda en temel kural iyi niyet ve dürüstlük esasına dayanır. Yapılan yanlışlarda açıklama olarak “bilmiyordum” demekte mevcut hukuk düzenimiz tarafından kabul görecek bir cevap niteliği taşımaz. Bütün bu sebeplerden ötürü özellikle kurumsal firmaların iş yaşamı ve hukuku konusunda yöneticilerini eğitmesi atacakları en doğru adımlardan olacaktır.

Yönetici pozisyonunda bulunan kişiler ve firma sahipleri; iş yaşamı ve hukuku sertifika programını uzaktan eğitim modeli ile alabilir, bu sayede firmalarının hukuksal bazda sorun yaşamalarını engelleyebilir.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


beş − = 0