2 Yorum

İlköğretimde Kaynaştırma ve Drama Sertifikası

İlköğretimde Kaynaştırma ve Drama Sertifikası

İlköğretimde Kaynaştırma Ve Drama bölümü eğitim sektöründe çalışan öğretmen, müdür ve müfettiş olan kişilere hitap eden bir sertifika programıdır. Bu program çeşitli sebeplerle eğitim-öğretimi yarım kalmış yâda hiç başlamamış öğrencilerin genel olarak akran gruplarıyla beraber çeşitli etkinlik ve sosyal faaliyetlerde öğrencilere karşı nasıl davranılması gerektiğini ve içinde bulunulan grubun seviyesine göre plan yapmanın önemini kavratan dersleri içerir.

Eğitmenler özel ya da devlet kurumlarında aldıkları bu sertifikayla kıdem atlama ya da maaş iyileştirmesi alabilir. Ya da alacağı görevlendirmelerle vereceği hizmetler ek derslerine bağlı olduğu eğitim kurumunca yansıtılır.
İlköğretimde Kaynaştırma Ve Drama bölümü bir nevi hizmet içi eğitim görevi görür. Bu sebepten eğitimle ilgili kariyer yapmış ya da yapmayı planlayanlara hizmet etmektedir.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar;
  • Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. ayşen atalan sözbilir diyor ki:

    çağdaşdrama derneği 24. uluslar arası yaratıcı kongresi için proğram yollamak üzere iletişim adresleri iletebilir misiniz

  2. nergis cengiz diyor ki:

    ben ilköğretimde kaynaştırma ve drama seftifika programına kayıt olmak istiyorum fakat nasıl kayıt olabileceğimi ve hangi tarihe kadar yatıt yaptırmam gerektiğini bilmiyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


3 + = on