3 Yorum

Hastalıkların Moleküler Mekanizmaları Sertifikası

Hastalıkların Moleküler Mekanizmaları Sertifikası

Tıp ve biyoloji alanında eğitim alan yada eğitim almış kişilerin; metabolizmik hastalıkları öğrenmeleri ve moleküler bazda bilgi sahibi olmalarını sağlayacak bu sertifika ile birlikte olası hastalıklara bakış açısı kazanma yeteneğiniz artacaktır. Moleküler temelde hastalığa yol açan etmenleri inceleyebilecek, bu konu hakkında edindiğiniz bilginin yanı sıra cv’nize alanınızla ilgili oldukça değerli bir sertifika ekleyebileceksiniz.

Hastalıkların moleküler mekanizması sertifikasını almak için örgün bir şekilde derslere katılmanız gerekmemektedir. Uzaktan eğitim modeli şeklinde tabir ettiğimiz sistem ile bu programı alabilir ve sizin için oldukça değerli olan bu sertifikaya sahip olabilirsiniz. Moleküler tıpın revaçta olduğu günümüzde tıp, biyoloji ve sağlık bilimleri okumakta olan ve yahut mezun olmuş kimselere bu sertifika oldukça yarar sağlayacaktır.

Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,

Yorumlar (3 Yorum)

 1. salih kaya diyor ki:

  MOLEKÜLER KURS NE ZAMAN BAŞLIYOR ÜCRETLERİ VE KATILIM ŞARTLARI NELERDİR

 2. evin kaynak diyor ki:

  kurs larınız ücretli mi

 3. feride diyor ki:

  hastalıkların molekuler mekanizması kursu basvuru tarıhlerını ogrenebılır mıyım??
  tsk ederım…

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


beş × 6 =