1 Yorum

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Uzaktan eğitim Halkla İlişkiler ve Tanıtım ön lisans programının temel amacı özel kamu ve kuruluşlarının tanıtım faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğu eleman ihtiyacını karşılamaktır. Halkla ilişkiler ve tanıtım programından mezun olan öğrenciler halkla ilişkiler ve tanıtım ön lisans diploması almaktadırlar.

Uzaktan eğitim Halka İlişkiler ve Tanıtım programına, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı iletişim liselerinden mezun olan öğrenciler sınavsız geçiş hakkı ile başvuru yapabilmektedir. Bunun yanında halka ilişkiler ve tanıtım programına diğer liselerden mezun olan öğrenciler de YGS 4 puan türü ile başvuru yapabilmektedir. Kayıt kabul önceliği sınavsız geçiş hakkı olan öğrencilerdedir. Diğer liselerden mezun olan öğrenciler ise puan üstünlüğüne göre programa kabul edilmektedir.

Görüldüğü gibi iş olanakları oldukça yüksektir. Tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarının halkla ilişkiler ve tanıtım departmanlarında rahatlıkla iş bulunabilmektedir.

Uzaktan Eğitim Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ön Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. belgin diyor ki:

    çocuk gelişimi lisans tamamlama programının açılmasını istiyoruz ve bundan yararlanmak istiyoruz bölüm kapatıldıgı ıcın alım cok az ve ımkanlarımız kısıtlı yardımcı olmanızı istiyoruz

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


9 + = onaltı