4 Yorum

Girişimcilik Sertifika Programı

Girişimcilik Sertifika Programı
Girişimcilik bölümü genel olarak girişimcide yönlendirmeyi ve planlamayı amaçlar.Girişimci kafasındaki fikiri uygulamaya dökmek için önünde bir yol haritası olması gerekir.Bu yol haritasında hedefe giderken izlenmesi gereken adımların yanında mali durum da vardır.

Girişimcilik ağızdan kolay çıkan bir kelimedir.Benim diyen herkes bu işe baş koyabilir ancak temelde sorun da burada oluşmaktadır.İyi bir fikrinizin yada projenizin olması önemlidir ama parasal yönetim ve mali hesaplar kısmında yetersiz kalmanız güzel planlarınızın suya düşmesi anlamına gelir.
Bu anlamda girişimcilik bölümünün  parasal yönetim hakkında size vereceği eğitim, hayallerinizi daha somut temeller üstüne oturtmanızı sağlar.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim yolu ile alabileceğiniz okullar

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. abdureahim aydın diyor ki:

  mereba ben tarım ve hayvancılık yapmak istiyorum ama yeterli tecrübem yok bu kunuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 2. Tuncay AY diyor ki:

  MRB. Ben orta öğretim mezunu , 1992 doğumluyum. Acaba girişimcilik belgesi almak için lise , üniv. yada yaş şartı veya benzeri bir koşul varmıdır ? Cevaplarsanız Sevinirim..

 3. dilek diyor ki:

  Merhaba ben ingilizce isletme mezunuyum ve bu isyeri hekimligi sertifikasindan almayı düşünüyorum ama ne faydalı bi eğitim emin olamadım para vercez o kadar ise yarar umarım.

 4. Berna Kafkas diyor ki:

  girişimcilik bölümünü uzaktan bitirmek üniversite diploması ayarındamıdır,yoksa sertifikamıdır.bilgilendirirseniz faydalanmayı düşünüyorum,saygılar.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


yedi × 6 =