1 Yorum

Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Fırat Üniversitesi, 2010 yılında uzaktan eğitim faaliyetlerine başlamış, ilk etapta uzaktan eğitim üzerinden KPSS kursu, bazı yüksek lisans programları, Cisco sertifikaları vb. verme gibi girişimlerde bulunan Fırat Üniversitesi uzaktan eğitim merkezi, maalesef bu girişimlerden hepsini hayata geçirememiştir. Şu anda Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim merkezi bünyesinde bir adet uzaktan eğitim ön lisans ve bir adet uzaktan eğitim lisans tamamlama programı mevcuttur.
Aradan geçen süre içersinde internet sitesi üzerinde de değişiklikler yapan Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, uzaktan eğitim yoluyla eğitim almak isteyenler için iyi bir alternatif.

NOT: Önceki yazımızda bu bilgilere yer vermiştik ancak şu an, Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi’nin resmi internet sitesi açılmakta fakat sitenin bazı kısımları çalışmamaktadır.. Umarız Fırat Üniversitesi bir an önce bu sorunu halleder ve bizlerde güncel bilgilere ulaşırız.

Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim Önlisans Programları

Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama Programları

Fırat Üniversitesi İletişim Bilgileri

Adres: Firat Üniversitesi Egitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü, 23119 Elazig.
Telefon: 0424-237 00 00 – 4884
Faks: 0424-236 50 64
E.posta: batici@firat.edu.tr
İnternet Sitesi: http://lms.firat.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Eğitimin Açıköğretimden Farkı başlıklı makalemizde açıköğretimle uzaktan eğitimin farkı, uzaktan eğitimin açıköğretimden farkı ve uzaktan eğitimin kullanım alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. İbrahim ALTUNDAĞ diyor ki:

    Aslında uzaktan eğittime dgs ile alım olsa daha faydalı olur. mesela ben Radyo-Tv mezunuyum yani kamera ve fotoğraf makinasıyla epey haşir neşir oldum yabancısı değilim. sıfırdan başlayan biri ne öğrenebilir ki uzaktan eğittimle.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dört − 4 =