Yorum Yok

Finansal Ekonomi Sertifikası

Finansal Ekonomi Sertifikası

Bu programın temel amacı ekonomi konusunda uzmanlaşmak isteyen yöneticileri veya yönetici adaylarını piyasalara hazırlamaktır. Dünya ülkelerinin borsalarından tutun, imkb’ye bankacılık kavramlarına, faiz ve vadeli hesaplara ilişkin yönetimsel bilgilere kadar; birçok bilgi edinebileceğiniz bu program sayesinde, ekonomi konusunda uzman bir şekilde yorum yapabilir ve bağlı olduğunuz kurumun finansal kayıtlarını tutabilir, geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Gittikçe daha da globalleşen dünyada kurumsal firmalar için finansal ekonominin yeri artık daha fazla önem arz etmektedir. Bu sertifika programını uzaktan eğitim modeli ile alabilir, bu konuda kendinizi geliştirmeniz halinde, kurumsal firmalarda aranan eleman niteliklerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir girişimciyseniz, firmanızın finansal ekonomisini yönetme konusunda da bu program çok büyük yarar sağlayacaktır.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


5 × iki =