3 Yorum

Finansal Yönetim Sertifika Programı

Finansal Yönetim Sertifika Programı

Finansal Yönetim kişilerin daha çok firma ve şirketlerde çalışmasına olanak sağlayan bir bölümdür. Kişiler bu bölümde para yönetimini öğrenir, kurumlara ve kişilere bu alanda danışmanlık hizmeti verirler. Finansal Yönetim bölümünü okuyan kişilerin broker, muhasebeci, mali danışman, bankacı gibi unvanlarla çeşitli sektörlerde çalışma imkânı bulunmaktadır.

Kişilerin eğer birikmiş bir sermayesi varsa, finansal yönetim bölümü bu sermayenin en doğru şekilde yatırım araçlarına dönüşmesini ya da bu paranın doğru şekilde planlanmasına katkıda bulunur. Belki de bu bölümde alacağınız eğitimle ileride Türkiye’nin en zenginlerinden biri olabilirsiniz.
Bu bölümü uzaktan eğitim yolu ile okuyabileceğiniz okullar

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

 1. merve diyor ki:

  ben maliye bolumunde okuyorum ve bolumunle ılgılı olrak bana egıtımıme ve ılerde ıs olanakalarını artırması ıcın hangı sertıfıkaları alabılrım ?

 2. Altun diyor ki:

  Yağmur hanım bu sertifikayı Anadolu Üniversitesine başvurup alabilirsiniz. Kayıt tarihleri ve ücretlerini Anadolu Üniversitesine sorabilirsiniz.

  Anadolu Üniversitesi İletişim Bilgileri;

  Adres: Yunusemre Kampusü, 26470 ESKİŞEHİR
  Tel: (0 222) 335 05 80
  Faks: (0 222) 335 36 16
  E-posta: gensek@anadolu.edu.tr
  Web: http://www.anadolu.edu.tr

 3. yagmur diyor ki:

  nasıl alınıyor bilgi veririmisiniz

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


3 + = beş