3 Yorum

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Fatih Üniversitesi uzaktan eğitim veren özel üniversitelerimizden birisi. Mart 2011 tarihinde resmi gazetede yayınlanan karar ile faaliyetlerine başlamıştır. Genelde vakıf üniversiteleri daha çok maddi gelir kazanabildikleri için sadece e-MBA (işletme tezsiz yüksek lisans uzaktan eğitim) programı açarken, Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim merkezi, lisans programları, yüksek lisans programları, ön lisans programları hatta örgün üniversite öğrencileri için ortak dersler programı bile açmış durumda. Fatih Üniversitesinin örgün öğrenciler için uzaktan eğitim yolu ile verdiği dersler ise temel bilgisayar becerileri, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi, Türk dili ve edebiyatı dersleri. Şu an eğitim vermemekle birlikte Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, sertifika programları açmak için de girişimlerini başlatmış. Sertifika programları için çalışmalar devam etmekte. İlk açılması düşünülen sertifika programları ise; yabancı dil sertifikası ile bilişim sertifikası.

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi’nin internet sitesine göz gezdirdiğimizde ise doyurucu bir içerikle karşılaşıyoruz. Özellikle internet sitesindeki yardım videoları, fiyat konusundaki güncellemeler, sınav duyuruları, uzaktan eğitim merkezi hakkında gelişmeler ve sanal derslerle ilgili duyurular kullanıcıları detaylı olarak bilgilendiriyor. Ayrıca sorun yaşayanlar için de canlı destek sistemi mevcut. Her hangi bir sorun yaşayan öğrenciler bu sistem üzerinden anında yetkili bir görevliye ulaşabiliyorlar. Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi sosyal ağları kullanan yenilikçi üniversitelerimiz arasında. Son zamanlarda sosyal medyayı kullanan üniversitelerin sayısının artması sevindirici bir gelişme.
Ayrıca kayıt, başvuru ve ödeme işlemleri ile ilgili yönlendirmeler de öğrencilerin kafasında oluşabilecek soruları daha oluşmadan gidermekte.

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Ön Lisans Programları

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Lisans Programları

  • Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Yüksek Lisans Programları

Fatih Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Lisans Tamamlama Programları

Fatih Üniversitesi İletişim Bilgileri

Adres: Fatih Üniversitesi R-215 DA-202 numaralı oda, 34500 Büyükçekmece, İstanbul
Telefon: 0 212 866 33 00, Dahili: 3571, 3572
Fax: 0 212 866 33 37
E-posta: ulearn@fatih.edu.tr
İnternet Sitesi: http://ulearn.fatih.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

  1. ayse diyor ki:

    2015ÖSYM KILAVUZUNDA FATİH UNİVERSİTESİ UZAKTAN EGİTİM ÇAGDAŞ TÜK LEHÇELERİ OLACAKMI BU BOLUMU TERCİH ETMEYİ ÇOK İSTİYORUM İNŞAALLAH 2015 KILAVUZUNDA BU SENE OLUR LUTFEN BU SENE BU BOLUM OGRENCİ ALSIN

  2. gamze diyor ki:

    çocuk gelişiminden okul öncesine lisans tamamlama açın lütfen

  3. zeynep diyor ki:

    çocuk gelişimi bölümünden de yüksek lisans programı açın lütfen

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


9 + = onbir