2 Yorum

Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans

Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans

Yaşamımızda büyük bir yer kaplayan, hemen hemen kullandığımız bütün cihazlarda bulunan elektroniksel mekanizmaların tasarımını kapsayan elektronik teknolojisi eğitim programı, günümüzün ve geleceğin en gözde meslek gruplarından bir tanesidir. Bu denli önemli bir bölüm olan elektronik teknolojisi bölümü uzaktan eğitim modeli çerçevesinde okunabilmekte olup, sertifika sahibi olabilirler.

Elektronik cihazların hayatımıza bu derece işlemiş ve asla kopmayacak olması bu bölüm mezunlarını ve sertifika sahiplerini işsiz bırakmaz demek pek yanlış olmayacaktır. İşsizlik açığının çığ gibi büyüme gösterdiği ülkemizde, iş bulma konusunda sıkıntı çıkarmayacak nadir bölümlerden bir tanesi olan elektronik teknolojisi bölümünü uzaktan eğitim modelinin teknolojik yapısı içerisinde okuyabilir, en önemli olgu haline gelmiş olan “bilgi” dağarcığınızı artırarak kendinizi geliştirebilir ve bu alanda geleceğinizi kurabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Elektronik Teknolojisi Ön Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. aysel diyor ki:

    Elektronik Teknolojisi bölümünün senelik ücreti ne kadar bilen var mı? Kaç puanla ve hangi puanla giriliyor
    hiçbir bilgi bulamadım. Yazarsanız sevinirim.

  2. Semih diyor ki:

    Elektronik Teknolojisinin tam olarak ne anlama geldiğini anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


8 − iki =