2 Yorum

Eğitim Yönetimi Ve Denetimi Yüksek Lisans

Eğitim Yönetimi Ve Denetimi Yüksek Lisans

Eğitim kurumlarının denetlenmesi ve  yönetilmesi noktasında duyulan hassasiyet her geçen gün artmaktadır. Geleceğimizin mirasçısı olan bugünün çocukları, gelişmiş bir takip mekanizması ile eğitim aldıkları sayede, daha iyi bir eğitim öğretim yaşamı geçirecek ve bu durumda ülkemizin bir adım daha ileriye gitmesini sağlayacaktır. Bu sebepler doğrultusunda nitelikli personelin yetiştirilmesi de büyük önem arz etmektedir. Bu hedefleri amaç alan Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programı uzaktan eğitim modeli ile çağdaş eğitim sistemine uygun bir metodla verilmektedir. Ders içeriklerinde; bürokrasi, yönetim, çağdaş eğitim kuramları ve eğitim yöneticiliği gibi dersler okutulan bu yüksek lisans programı, öğrencilerini günümüzde oldukça değerli bir diploma sahibi yapacaktır. Bu sayede aradığınız nitelikli işe kavuşmanız da mümkün hale gelecektir.

Uzaktan Eğitim ile Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Elektronik ve Bilgisayar Yüksek Lisans başlıklı makalemizde elektronik ve bilgisayar bölümü ve elektronik ve bilgisayar yüksek lisans hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Ealtun diyor ki:

    Bu bölümün uzaktan eğitim yoluyla tezli yüksek lisansı bulunmamaktadır. Zaten uzaktan eğitim ile verilen yüksek lisans programları genel olarak tezsizdir.

  2. bekir diyor ki:

    sizden eğitim yönetimi ve denetimi ile ilgili uzktan eğitim veren tezli yüksek lisans eğitimi veren üniversitelerin isimlerini rica etsek acaba?

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


× 2 = iki