1 Yorum

Eczane Hizmetleri Önisans

Eczane Hizmetleri Önisans

Sağlık; insan hayatının her noktasında en değer vereceği olgu ve önemi hiçbir çağda değişmeyecek zorunlu ihtiyaçlardan bir tanesidir. Bu ışık altında bakıldığında teknolojinin de gelişmesi ile birlikte hastalıkların çözümünün artışı ve değişik alternatif ilaçların bulunması söz konusudur. Öyle ki günümüzde aynı hastalığın tedavisi için birçok değişik ilaç, çözüm noktasında hastanın iyileşmesi için kullanılabilmektedir. Bu durumda eczaneleri değişik ilaç konusunda büyük bir yelpazeye itmektedir.

Eczane hizmetleri ön lisans programının amacı bu geniş yelpazede ki ilaç sektörüne nitelikli elemanları yetiştirmektir. Bu sayede ilaç sektörünün de geliştirilmesi hedeflenmektedir. Mesleki açıdan eğitimini almış bir bireyin bu konuda kendisini geliştirmesi halinde bu sektörde kariyer yapması, kişiyi hayata emin adımlarla yürüyebilme imkanı sunacaktır. Eczane hizmetleri ön lisans programı uzaktan eğitim modeli çerçevesinde okunabilir ve sertifika sahibi olunabilir.

Uzaktan Eğitim Eczane Hizmetleri Ön Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans başlıklı makalemizde elektronik bölümü, elektronik haberleşme teknolojisi bölümü ve elektronik teknolojisi iş alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. derya diyor ki:

    arkadaşlar bu bölüm hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir misiniz?Sertifika veriliyor mu? kendi iş yerini açma şansın var mı?

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


+ 5 = onbir