1 Yorum

E-Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi

E-Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi

Üretim ve pazarlama arasında anahtar nokta konumunda bulunan lojistik hizmetleri, ürünün ulaşımının gerçekleştirilmesi ve bunun güvenilir aynı zamanda düşük ücretle yapılmasını kapsar. Konu ulaşım olduğunda üst düzey firmalar her türlü güvenlik önlemlerine dikkat etmektedir. Bu sebeple lojistik hizmetleri ile üretim miktarı da aynı orantıda değer görmektedir.

Lojistik hizmetlerinin öğrenileceği ve belgelendirilebileceği E-Lojistik uzaktan eğitim sertifika programı sayesinde, özellikle son yıllarda artan rağbet ile birlikte işsizlik problemine son verilebilir. Bu programı sadece ulaşım olarak sınırlamak da son derece yanlış olacaktır. Lojistik hukukundan, depolamaya, finansal risk ve maliyet raporlarına, ulaştırma yasalarına uygunluğa varana dek birçok detay göz önünde bulundurulduğu zaman, kurumsal firmaların Lojistik uzmanına duyacağı ihtiyaç daha anlaşılabilir hale gelecektir.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. muhammet diyor ki:

    site fena değil ama ben lojistik için daha detaylı bilgi bulamadım nasıl katılınır ücret nedir ne kadar sürer gibi….

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


8 − = bir