2 Yorum

Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Düzce Üniversitesi, Yüksek Öğretim Kurulunun 2010 yılında aldığı bir karar ile uzaktan eğitim faaliyetlerine başlama yetkisi almış üniversitelerimizdendir. Uzaktan eğitim için YÖK’ten izin alan Düzce Üniversitesi uzaktan eğitim faaliyetlerine ise henüz başlamamıştır. İnternet üzerinden arama yaptığımızda sadece Düzce Üniversitesi uzaktan eğitim yönetmeliğine ulaşabildiğimiz merkez, sanırım uzaktan eğitim faaliyetlerine başlamak konusunda pek aceleci davranmıyor.

Tüm bunlara ek olarak Düzce Üniversitesi kurmayı planladığı uzaktan eğitim merkezinde uzaktan eğitimin yanı sıra kamu ve özel kuruluşlara danışmanlık yapacağını, ayrıca mevcut imkanlarını projelendirerek kurumlara altyapı ve destek hizmetleri de sunmaya çalışacaklarını bildirdiler.
Düzce Üniversitesi tarafından yayınlanan “Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Yönetmeliği”ne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıyı yazmamızın üzerinden 6 ay geçmesine rağmen Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi hala faaliyetlerine başlamamıştır. Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi hakkındaki gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Ayten diyor ki:

    Merhaba! ben Sizin universitede lisans programi uzre uzaktan egitim almak istiyorum. Bunun icin hangi sartlar gerekir? onceden tesekkur ediyorum. cevabiniz benim icin cok onemli. Saygilarimla Ayten

  2. vildan diyor ki:

    ben aöf sosyal hizmetler okuyorum.düzce üniversitesindede sosyal hizmetler var.bu bölümü uzaktan eğitime acarsanız çok sevinirim.2 yıldan sonra burada inşallah fırsat olursa 4 yıllığa tamamlamak isterim.ben düzcede oturuyorum bu imkanı bize verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


6 − iki =