1 Yorum

Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifikası

Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifikası

İthalat ve ihracat yapan firmalarda olmazsa olmazlardan konumunda bulunan dış ticaret uzmanlığı iş pozisyonu son yıllarda oldukça rağbet gören ve her geçen gün önemini artıran meslek gruplarından bir tanesidir. Uluslar arası ekonomi, gümrük konuları ve kanunları, yapılan ticarette uygulanacak vergi sistemleri bazında hukuki konuları kapsayan bu sertifika programı sonrasında, kendinizi geliştirmeniz halinde iş bulma imkanınız oldukça yüksektir.

Dış ticaret uzmanlığı sertifika programı sadece iş arayan kişilerle sınırlı kalmayan, yönetici pozisyonunda bir firmada çalışan ve yahut firma sahibi kişilere de oldukça faydalı olacak bir programdır. Bu programı uzaktan eğitim modeli ile alabilir, bu konuda kendinizi geliştirebilir, gerek iş bulma konusunda büyük bir adım atabilir; gerekse firmanızın ithalat-ihracat konularında yükselmesini ve doğru adımları atmasını sağlayabilirsiniz.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar;

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. hakan diyor ki:

    ıyı günler ben uluslararası ticaret ve işletmecilik bölümünü okuyorum dış ticaret uzmanı olmak icin ne tür şartlar gerekli ve dış ticaret sertıfikası nasıl alınır tesekkürler

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


− üç = 2