Yorum Yok

Catering Hizmetleri İşletmeciliği Sertifikası

Catering Hizmetleri İşletmeciliği Sertifikası

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde, bu sertifikaya sahip kişilerin varlığı gerekmektedir. İşletmecilikten, sağlık kuralları çerçevesinde gıda üretimine, hijyen kurallarına varana kadar birçok konuda bilgi sahibi olunabilecek ve mevcut firmanızı marka haline getirmenizi sağlayacak bu sertifika ile gerek mevcut firmanızı büyütebilirsiniz gerekse bu alanda faaliyet gösteren firmalarda iş sahibi olabilirsiniz.

Catering sertifikası alabilmek için lise veya dengi okullardan mezun olma şartı aranır. Bu şartı sağlayan herkes catering sertifika programına katılabilir. Uzaktan eğitim modeli ile de catering sertifika programını tamamlayabilir, aldığınız eğitimi belgelendirebilirsiniz. Bu sayede var olan ve yahut açmayı düşündüğünüz işletmenizi daha kalite ve hukuksal bazda belgelendirilmiş hale getirebilir yada gıda alanında faaliyet gösteren bir firmada iş bulabilirsiniz.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz üniversiteler:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dört × = 28