Yorum Yok

Cad/Cam Sertifikası

Cad/Cam Sertifikası

Bilgisayar destekli tasarım ve imalat anlamına gelen Cad/Cam programı günümüzde üretim yapan firmalarda olmazsa olmazların başında gelen ve birçok üreticinin en temel makinesi olan CNC tezgahları gibi cihazların kullanılması ve gerektiğinde tamirinin yapılması türünde bilgileri öğrenebileceğiniz bir programdır. İş gücünü hafifletmek, üretimi hızlandırmak ve kısacası kurumsallaşmak isteyen bütün firmaların Cad/Cam tasarımından anlayan bireyleri bünyesinde bulundurma gerekliliği de gün geçtikçe artmaktadır.

Bilgisayar üzerinde çizim, şekillendirme ve kesme işlemlerinin yapılabileceği bu programı uzaktan eğitim modeli ile alabilmeniz mümkündür. Solid ve Autocad programları en çok kullanılan Cad programlarının başında gelmektedir ve bilineceği üzere bu tür programlar üretim yapan firmaların vazgeçilmezlerindendir. Hal böyle olunca Cad/Cam programından anlayan ve kendisini geliştirmiş bireylerin iş bulmakta sıkıntı çekmeyeceklerini söylemek pek de yanlış olmayacaktır.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dokuz + 8 =