1 Yorum

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Önlisans

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Önlisans

Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı programının temel amacı, bu programın eğitimini alan kişiyi işletmelerin ne şekilde işlediği konusunda bilgi sahibi yapmak, karşılaşılan problemler karşısında durum analizi yapabilme yeteneğini benimsetmek ve yöneticinin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda fikir yürütmek ve işleri düzene sokmak gibi faaliyetleri kişiye kavratmaktır. Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunu kişilerin bir başka görevi de yöneticisi bulunan kişinin günlük işlerini takip etmek, randevularını ayarlamak, ofis veya büronun her türlü ihtiyacını karşılamak adına yöneticiye bilgi vermek sayılabilir.

Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı programı uzaktan eğitim sistemi ile eğitimi alınabilecek bölümlerden bir tanesidir. Son yılların en çağdaş eğitim modeli olarak ortaya çıkmış olan uzaktan eğitim modeli ile bu bölümü okuyabilir, sertifika sahibi olabilir ve iş hayatınızı bu sertifika üzerine kurabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı Ön Lisans Programı Veren Üniversiteler

Bir önceki yazımız olan Elektronik Teknolojisi Bölümü Önlisans başlıklı makalemizde elektronik bölümü, elektronik haberleşme teknolojisi bölümü ve elektronik teknolojisi iş alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. hilal diyor ki:

    yonetici asistanligi kursunu nasil alabilirim ucreti nekadr nasil kayit olcam kurs nekar suruyo bilgi verirseniz coook sevinirim

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


+ altı = 13