4 Yorum

Boğaziçi Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Boğaziçi Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Boğaziçi Üniversitesi kuşkusuz Türkiye’nin sayılı, saygın ve başarılı üniversitelerinden bir tanesi durumundadır. Türkiye’de birçok konuda öncü üniversite olmasına rağmen Boğaziçi Üniversitesi uzaktan eğitim konusunda pek aceleci davranmayan, hatta uzaktan eğitim konusunda pek aktif çalışmalar yürütmeyen bir politika izliyor. Boğaziçi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi yürütme kurulunu (BU-UZEM) kendi bünyesinde kurmuş ve yürütme kuruluna 5 tane profesör, 1 tane doçent ve 1 tane de yardımcı doçent olmak üzere 7 tane öğretim elemanını atamıştır. Fakat Boğaziçi Üniversitesi internet sayfasına baktığımızda uzaktan eğitim merkezinin henüz eğitime başladığına dair bir haber/makale yer almamaktadır.

Sanırız yakın zamanda yürütme kurulu oluşturulan Boğaziçi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, uzaktan eğitim programlarına çok kısa zaman içerisinde başlamayı planlamaktadır. Boğaziçi Üniversitesi uzaktan eğitim yüksek lisans, lisans, önlisans ya da sertifika programlarından bir tanesinde ya da kampüs için uzaktan eğitim programları ile eğitime başladığı zaman yine bu sayfadan verilmeye başlanan uzaktan eğitim programlarını sizlerle paylaşacağız.

Boğaziçi Üniversitesi İletişim Bilgileri

Adres: Boğaziçi Üniversitesi, Uzaktan Eğitim Merkezi 34342-Bebek İstanbul
Telefon: 0212 358 15 40 dahili 2505, 0212 257 50 17
E-Posta: uzem@boun.edu.tr
İnternet Sitesi: http://uzem.boun.edu.tr/

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. ,

Yorumlar (4 Yorum)

  1. Feyzo diyor ki:

    anadolu üniversitesine bakın arkadaşım iktisat açıköğretim fakültesi bünyesinde veriliyor

  2. medine diyor ki:

    uzaktan eğitim veren üniversitelere bakın orada ilahiyatı dışardan veren üniversiteler var oradan başvuru yapabilirsiniz

  3. Ali diyor ki:

    Men Ali Sadiqov Azerbaycanda yasayiram Turkiyede iqtisadiyyat uzre distant egitim almaq isteyirem.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


bir + 4 =