3 Yorum

Bilgisayar Programcılığı Sertifikası

Bilgisayar Programcılığı Sertifikası

İçerisinde bulunduğumuz çağın bilgisayar çağı olduğu artık herkes tarafından kabul gören ve yadsınamaz bir gerçektir. Hal böyle olunca yazılım konusunda bilgi sahibi olan kişilere duyulan gereksinim de gün geçtikçe artmaktadır. Bilgisayar programcılığı sertifika programı dahilinde kişilerin kendilerini geliştirmeleri, işsizlik sorununun hat safhada olduğu ülkemizde bir adım öne çıkabilmek adına atılabilecek en doğru kararlardandır.

Globalleşen dünya bilgisayara olan gereksinimi de her geçen gün artırmaktadır. Artık öyle bir duruma gelindi ki firmalar her ne alanda faaliyet gösterirse göstersin bilgisayar uzmanı kişileri bünyelerinde çalıştırır hale geldiler. Bu açıdan da bakıldığı zaman alanında kendisini geliştirmiş yazılım uzmanlarının günümüzde işsiz kalmayacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Bilgisayar programcılığı sertifika programı uzaktan eğitim modeli ile alınabilir.
Bu sertifikayı uzaktan eğitim ile alabileceğiniz okullar:

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

  1. rabia öncü diyor ki:

    istanbuldan bir üniversitenin yazılım üzerine uzaktan eğitim programı arıyorum

  2. RAMAZAN diyor ki:

    her şey neden karma karışık şu açık öğretim ile ilgili tertemiz bir bilgi yok mu..

  3. haydar diyor ki:

    bu programa nasıl katılabiliriz bir türlü bulamadım. uzaktan eğitimle bu sertifika alınabilirmi kayıt formu kurs başlangıcı gibi link yada bilgileri mail adresime gönderirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


2 × dört =