2 Yorum

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Atılım Üniversitesi uzaktan eğitim vermeye önceden başlamış özel üniversitelerimizden. Özel bir üniversite olmasına rağmen sadece eMBA alanında uzaktan eğitim vermeyi seçmeyen Atılım Üniversitesi uzaktan eğitim merkezi, hem uzaktan eğitim yüksek lisans, hem de uzaktan eğitim önlisans alanlarında uzaktan eğitim hizmeti vermektedir.

Atılım Üniversitesi özel bir üniversite olmasına rağmen ülkemizde çok az üniversitenin vermiş olduğu açık ders malzemeleri projesine katılarak hiçbir ücret talep etmeden kendisini yetiştirmek isteyen bireylere de ücretsiz eğitim alma imkânı tanımış. Bir ayağı da sosyal sorumluluk olan bu projeye katkılarından dolayı Atılım Üniversitesi bizden takdir kazanıyor.

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi kurmuş olduğu internet sitesinde de öğrencilerine yardım konusunda da epey cömert davranıyor. Özellikle yardım videoları yönünden sistem kullanımını öğrencilerine anlatan Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, kurmuş olduğu Atılım TV ile merkez idarecilerinin görüşleri ve deneyimlerini de öğrencilerine aktarıyor. Ayrıca kurumun internet sitesinde merkez ve uzaktan eğitim ile ilgili birçok yönerge de mevzuatı merak eden öğrencilerin erişine açık halde beklemekte

Dikkatimizi çeken bir diğer nokta da Atılım Üniversitesi, doğrudan uzaktan eğitim merkezi kurmaktansa bunun yerine bir koordinatörlük kurarak bu bahsettiğimiz Atılım TV’de dahil bir çok kurumu koordine etmeyi planlamış.
Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi hakkında bu bilgileri verdikten sonra merkezin vermiş olduğu uzaktan eğitim programlarına bir göz atalım

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Uzaktan Eğitim Önlisans Programları

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kızılcaşar Mahallesi, 06836 İncek Gölbaşı – Ankara – Türkiye
Tel: 0312 586 87 90
E-posta: myilmaz@atilim.edu.tr
Web Sitesi:http://www.ue.atilim.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde afyon kocatepe uzaktan eğitim bölümleri ve afyon uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. ALİ RIZA UÇ diyor ki:

    iyi günler. Ben Gazi Eğitim Ens. 3 yıllık Fen bilgisi öğretmenliğinden mezunum. Lisans tamamlamak istiyorum.. Şu anda çalıştığım için Uzaktan eğitim veren bir yüksek okul var mı?..

  2. Ramazan KIRAN diyor ki:

    Merhabalar: ben de 2 yıllık harita kadastro mezunuyum. bu uzaktan eğitim proğramlarından bizler ne zaman yararlanmaya başlıyacağız. Böyle bir şey mümkünmü. Bizleri bilgilendirirseniz çok seviniriz. Tel:0 507 342 18 15

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


beş + 3 =