Yorum Yok

AÖF Öğrencilerinin Yeni Adresi AÖF Soru İndir

AÖF Öğrencilerinin Yeni Adresi AÖF Soru İndir

Ülkemizde üniversite düzeyinde verilen açık ve uzaktan eğitim, zaman ve mekandan bağımsız olarak hemen herkesin eğitim alabilmesine imkan tanıyor. Bu yönüyle özellikle çalışan kesim için çok iyi bir alternatif eğitim alma şeklini de oluşturuyor.

Açık ve uzaktan eğitim denilince akla ilk gelen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bu alanın açık ara öncüsü. Yüz binlerce öğrencisine uzaktan eğitim sağlayan AÖF, gerek iletişim becerilerindeki eksiklikler ve gerekse çok sayıdaki öğrencisinin olması nedeniyle, kayıt işlemlerinden sınava hazırlık süreçlerine kadar pek çok konuda uzaktan eğitimin dezavantajlarını da yaşıyor ve öğrencilerine yaşatıyor.

Uzaktan Eğitimin Tüm Dezavantajlarını Avantaja Çevirenler Var.

aofsoruindir 300x62 AÖF Öğrencilerinin Yeni Adresi AÖF Soru İndir Sanal alemde boy gösteren kaliteli projeler ve internet siteleri, tüm bu dezavantajları avantaja çevirebiliyorlar. AÖF SORU İNDİR internet sitesi bu alanda faaliyet gösteren iyi hazırlanmış ve gerçekten AÖF öğrencilerinin eğitimleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri hemen tüm bilgileri, anlaşılır bir sadelikte ziyaretçilerine sunuluyor.

Kayıt Ve Sınav Tarihinizi Kaçırmayın

AÖF öğrencilerinin sayıları her geçen gün artarken, elbette sınav ve kayıt işlemleri de belli bir programa, takvime göre hazırlanmak zorunda. Hangi bölüme hangi tarih aralıklarında kayıt yapıldığını, hangi bölümün hangi tarihte sınavının olduğunu takip etmekse oldukça uğraş verici. Ancak AÖF SORU İNDİR bu işi sizin yerinize güncel olarak takip ediyor.

Geçmiş Yıllara Ait Çıkmış Aöf Sorularını İndirin

AÖF okuyanlar bilirler, fakültenin verdiği kitaplardan konulara çalışmak iyi bir başarı için yeterli olmuyor. Çoktan Seçmeli Test sisteminin kullanıldığı sınavlarda çoğu zaman çok farklı konulardan ayrıntılar da gelebiliyor. O nedenle önceki yıllarda çıkmış aöf sorularının da çalışılması iyi bir başarı için şart. Geçmiş yıllara ait açık öğretim çıkmış soruları ve cevap anahtarlarını bulabileceğiniz AÖF SORU İNDİR, bu alanda belki de büyük bir boşluğu kapatıyor. Geçmiş yıllara ait aöf soruları bölümler bazında tasnif edilmiş ve sadece bölümünüzü seçerek kolayca indirebileceğiniz, bilgisayarınızdan, tabletinizden ve hatta cebinizden bile takip edebileceğiniz bir fırsatı sizlere sunuyor.

Henüz Kayıt Yaptırmamışlar İçin İyi Bir Rehber

Site, henüz AÖF öğrencisi olmayan ve yeni kayıt yaptırmak isteyenler için de çok iyi bir rehber konumunda.

AÖF bünyesinde hangi bölümlerin hangi amaçlarla eğitim verdiğini, hangi bölümlerin hangi meslek kollarında faaliyet göstereceklerine ilişkin pek çok tanıtıcı ve bilgilendirici konuya site üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Okumak istediğiniz bölümü seçtiyseniz, aöf yeni kayıtların nasıl yapıldığı, aöf kayıt tarihlerini, kayıt işlemleri, aöf harç ücretleri gibi bilinmesi gereken tüm detaylar, site üzerinde anlaşılır ve yalın bir sadelikle sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Gediz Üniversitesi Uzaktan Eğitim başlıklı makalemizde gediz uzaktan eğitim, gediz uzem ve izmir uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


× altı = 6