5 Yorum

Abdullah Gül Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Abdullah Gül Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Abdullah Gül Üniversitesi 2010 yılında Kayseri’de kurulmuş genç üniversitelerimizden bir tanesidir. 27648 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan karar ile kurulan Abdullah Gül Üniversitesi eğitim hayatına hızlı bir giriş yaparak hemen bünyesinde çeşitli eğitim merkezleri kurmuştur.

Bahsi geçen bu eğitim merkezilerinden bir tanesi de Abdullah Gül Üniversitesi Hayat Boyu Öğrenme Uygulama Ve Araştırma Merkezi’dir. İlk bakışta bu bahsettiğimiz eğitim merkezinin uzaktan eğitim ile ilgisi yok görülebilir fakat ilgili eğitim merkezinin yönetmeliğine baktığımızda “ı” maddesinde bu merkezin amaçlarından birisi de  ”Üniversitede uzaktan eğitimin altyapısının oluşturulmasına ve geliştirilmesine katkıda bulunmak ve bu amaçla benzeri merkezlerle işbirliği yaparak gerekli koordinasyonu sağlamak” şeklinde açıklanmıştır. Dolayısıyla Abdullah Gül Üniversitesi’nin ilerleyen zamanlarda uzaktan eğitim ile eğitim faaliyetlerine başlayacağı kanaatine buradan varabiliriz. www.uzaktanegitimrehberi.com

Abdullah Gül Üniversitesi Hayat Boyu Öğrenme Uygulama Ve Araştırma Merkezi yönetmeliğine ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kurumları İşletmeciği Yüksek Lisans başlıklı makalemizde sağlık kurumları işletmeciliği aöf, sağlık kurumları işletmeciliği bölümü ve sağlık kurumları işletmeciliği puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bkz. ,

Yorumlar (5 Yorum)

 1. Tevfik diyor ki:

  Üniversitenin uzaktan eğitim bölümünde hukuk var mi acil cevap lütfen

 2. ayse diyor ki:

  ben on lısans cocuk gelısımı mezunuyum lutfen uzaktan egıtım lısans tamamlama acın bunca emege cabaya yazık ortalıkta kaldık bınlerce kardesımız bosta unutmayalım cocuklar yarınların gelecegı egıtım ıse sart duyarsız kalmayalım tsk….

 3. hayal diyor ki:

  selam,
  işletme fakültesi mezunuyum.Yine işsizim ve uzaktan eğitim alarak hemşirelik veya sağlık alanında bir bölümde çalışmak istiyorum.Lütfen Lisans mezunlarına şans verilsin sağlık alanında bizlerde var olalım.
  Lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 4. meltem diyor ki:

  ben ön lisans çocuk gelişimi mezunuyum .sizden ricam bizimde hakkımız olan lisans tamamlama hakkının verilmesi. lütfen sesimizi duyun

 5. [...] Abdullah Gül Üniversitesi [...]

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


altı − = 4